Головна » Матеріали » ДЛЯ БАТЬКІВ

У розділі матеріалів: 14
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Категорія: НОВИНИ ОСВІТИ Переглядів: 2004 Завантажень: 0 Дата: 27.12.2013 Додав: lani Коментарі (0)
«Комп’ютерленд. Інформатика. 2–4 класи»
«Комп’ютерленд. Інформатика. 2–4 класи»
Читати Збільшити
У поточному навчальному році у школах України учні 2 і 5-х класів почали вивчати новий предмет – інформатику. У нашій школі вже з десяток років інформатика вивчалась із 2-го класу за моєю програмою та навчальними посібниками «Комп’ютерленд. 2–4 класи».
Категорія: НОВИНИ ОСВІТИ Переглядів: 613 Завантажень: 0 Дата: 27.12.2013 Додав: lani Коментарі (0)
Моніторинг 2013: малий дощ з великої хмари
Моніторинг 2013: малий дощ з великої хмари
Читати Збільшити
З 12 листопада 2013 року в загальноосвітніх навчальних закладах України проходить моніторинг якості загальної середньої освіти. Впродовж місяця учні 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності складуть 5 тестів — з математики, з української, російської та іноземної мов, а також комбінований тест (Я і Україна/Основи правознавства).
Категорія: НОВИНИ ОСВІТИ Переглядів: 624 Завантажень: 0 Дата: 27.12.2013 Додав: lani Коментарі (0)
Фінансування освіти і науки: бюджет 2014
Фінансування освіти і науки: бюджет 2014
Читати Збільшити
Аналіз державного бюджету на 2014 рік, проведений Центром дослідження суспільства, засвідчив падіння видатків на освіту і науку як частки від загальнодержавних видатків. Таким чином, влада вкотре доводить, що її заяви про важливість розвитку освіти і науки не збігаються з реальними діями.
Категорія: ПСИХОЛОГІЧНІ ТЕСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ Переглядів: 5984 Завантажень: 0 Дата: 13.12.2013 Додав: lani Коментарі (0)
Тести для визначення готовності дитини до школи
Тести для визначення готовності дитини до школи
Читати Збільшити
За нормами вікової психології готовність дитини до школи формується між шостим і сьомим роком життя. Але в кожного – індивідуальний темп розвитку. Тому рішення про те, чи стане дитина в цьому році стати першокласником, батькам варто приймати разом зі спеціалістами – педагогами та психологами,– орієнтуючись, у першу чергу, на особливості розвитку малюка.
Категорія: ПСИХОЛОГІЧНІ ТЕСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ Переглядів: 6796 Завантажень: 0 Дата: 13.12.2013 Додав: lani Коментарі (0)
Тест „Малюнок сім’ї”
Тест „Малюнок сім’ї”
Читати Збільшити
Цей тест допоможе вам зазирнути в душу дитини і зрозуміти, чим вона живе, що її турбує, чи комфортно їй в сім’ї та як вона ставиться до рідних. Запропонуйте дитині намалювати сім’ю. Не варто давати якісь вказівки чи уточнення. Не підказуйте, кого малювати.
Категорія: ПСИХОЛОГІЧНІ ТЕСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ Переглядів: 9355 Завантажень: 0 Дата: 13.12.2013 Додав: lani Коментарі (0)
Тест „Малюємо дерево”
Тест „Малюємо дерево”
Читати Збільшити
Цей тест допоможе вам зрозуміти приховані особливості, страхи, сумніви, риси характеру вашого малюка, його ступінь емоційності та фантазії.
Попросіть дитину намалювати дерево. Не втручайтеся у процес, не допомагайте порадами. Після того як малюнок буде закінчено, уважно роздивіться його.
Категорія: ПСИХОЛОГІЧНІ ТЕСТИ ДЛЯ ДІТЕЙ Переглядів: 7506 Завантажень: 0 Дата: 13.12.2013 Додав: lani Коментарі (0)
Тест "Драбинка" („Десять сходинок”)
Тест "Драбинка" („Десять сходинок”)
Читати Збільшити
(„Десять сходинок”)

Хочете дізнатися самооцінку вашого малюка? Це дуже легко зробити за допомогою тесту „Драбинка”. Використовувати його можна, тільки-но дитині виповниться 3 роки.
Категорія: ЙДЕМО У 5 КЛАС Переглядів: 1442 Завантажень: 0 Дата: 07.12.2013 Додав: lani Коментарі (0)
Поради батькам п 'ятикласників.
Поради батькам п 'ятикласників.
Читати Збільшити
Будь - які перехідні періоди життя і діяльності дітей висувають специфічні проблеми, що пов’язані зі зміною в організації навчальної діяльності у середніх класах. Умови, які змінилися, пред’являють більш високі вимоги до інтелектуального і особистісного розвитку, до ступеня сформованості у дітей певних учбових знань, дій, навичок. Процес звикання до шкільних вимог і порядків, нового для п’ятикласників оточення, нових умов життя розуміється як адаптація. Адже дитина в школі адаптується не тільки до своєї соціальної ролі, але перш за все до особливостей засвоєння знань у нових умовах.
Категорія: ЙДЕМО У 5 КЛАС Переглядів: 1227 Завантажень: 0 Дата: 07.12.2013 Додав: lani Коментарі (0)
Декілька порад для батьків п’ятикласників!
Декілька порад для батьків п’ятикласників!
Читати Збільшити
Батьки повинні бути готові до того, що, якщо не допомогти дитині в цей період, може відбутися зниження інтересу до навчання. Може з’явитися синдром "розчарування” школяра у своїй позиції, як учня, а також небажання виконувати навчальні завдання на уроках і особливо вдома, небажання відвідувати школу через невиконані уроки.
Категорія: БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ Переглядів: 3556 Завантажень: 0 Дата: 07.12.2013 Додав: lani Коментарі (0)
Телевізор в родині
Телевізор в родині
Читати Збільшити
Дуже цікава, змістовна та філософська відеопрезентація. Буде корисно переглянути і батькам і дітям. Є над чим поміркувати та про що поговорити батькам з дітьми і тату з мамою між собою.Використано з матеріалів сайту http://teacher.at.ua
1-10 11-14