Головна » Матеріали » РАДА-ПОРАДА » ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

У категорії матеріалів: 26
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 »

Сортувати по: класах 
Категорія: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА Переглядів: 233 Завантажень: 0 Дата: 25.07.2016 Додав: lani Коментарі (0)
ЕКСПЕРИМЕНТ ... СУЧАСНІ ДІТИ
ЕКСПЕРИМЕНТ ... СУЧАСНІ ДІТИ
Читати Збільшити

Діткам від 12 до 18 років запропонували добровільно провести вісім годин на самоті, виключивши можливість користуватися засобами комунікації (мобільні телефони, інтернет). При цьому їм заборонялося включати комп'ютер, будь-які гаджети, радіо і телевізор. Зате дозволявся цілий ряд класичних занять наодинці з собою: письмо, читання, гра на музичних інструментах, малювання, рукоділля, спів, прогулянки і т.п.

Категорія: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА Переглядів: 263 Завантажень: 0 Дата: 26.02.2016 Додав: lani Коментарі (0)
Як розвинути у дитини любов до навчання
Як розвинути у дитини любов до навчання
Читати Збільшити

Усі батьки мріють, щоб їхня дитина добре вчилася та зростала розумною і всебічно розвинутою. Але як правильно підготувати малюка до навчання, на чому саме зосередити його увагу: навиках читання, лічби чи письма? 

Категорія: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА Переглядів: 191 Завантажень: 0 Дата: 26.02.2016 Додав: lani Коментарі (0)
Шлях до успіху починається з дитинства
Шлях до успіху починається з дитинства
Читати Збільшити

Народившись на світ маленькою дитиною, кожен із нас уже має певні Богом даровані здібності і таланти, які з часом можна розвинути, аби досягнути успіху в житті, просто у декого вони є яскраво вираженими з самого малечку, а іншим малюкам потрібна допомога батьків у їх виявленні. Турботливі батьки  обов’язково повинні розвивати потяг дітей до творчості, аби відкрити їм чарівний світ мистецтва.

Категорія: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА Переглядів: 221 Завантажень: 0 Дата: 14.02.2016 Додав: lani Коментарі (0)
Єдина дитина в сім'ї
Єдина дитина в сім'ї
Читати Збільшити

Не кожна сучасна сім'я може дозволити собі виховувати декількох дітей. Для більшості, навіть двоє - це справжня розкіш. Діти потребують постійної уваги, яку часто просто не можуть надати зайняті допізна на роботі батьки. Матеріальне становище теж важливе. Зараз забезпечити малюка всім необхідним складно навіть для не дуже бідних батьків, ось чому вони і не можуть зважитися завести другого. 

Категорія: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА Переглядів: 375 Завантажень: 0 Дата: 26.01.2016 Додав: lani Коментарі (0)
Мультфільми: їх вплив на психіку дитини
Мультфільми: їх вплив на психіку дитини
Читати Збільшити

Важливі етапи формування особистості дітей відбуваються до 7 років. Від того, що закладено в дитини в ці роки, залежить гармонійний розвиток її психіки в подальшому. Ігри, читання, спільні заняття з дорослими важливі для формування внутрішнього світу дітей.

Категорія: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА Переглядів: 260 Завантажень: 0 Дата: 25.09.2015 Додав: lani Коментарі (0)
Діти-брехуни виростають успішними
Діти-брехуни виростають успішними
Читати Збільшити

Канадські вчені з'ясували, що вміння дитини говорити неправду свідчить про її високий розумовий розвиток. Чим раніше дитина починає брехати, тим успішнішим виростає.

Категорія: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА Переглядів: 279 Завантажень: 0 Дата: 25.09.2015 Додав: lani Коментарі (0)
Як замінити "НІ" на "ТАК" у спілкуванні з дитиною?
Як замінити "НІ" на "ТАК" у спілкуванні з дитиною?
Читати Збільшити

Чи задумувались ви коли-небудь про те, що у щоденному спілкуванні батьків з дитиною заперечення «НІ» або «НЕ» може прозвучати приблизно 400 разів? Не може бути, скажете ви, але якщо почнемо рахувати скільки всього ми забороняємо робити дитині, то ця цифра не буде здаватись нам фантастичною.

Категорія: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА Переглядів: 655 Завантажень: 0 Дата: 20.06.2015 Додав: lani Коментарі (0)
Казкотерапія для дітей: велика сила казок
Казкотерапія для дітей: велика сила казок
Читати Збільшити

Буває, що дитина чогось боїться або про щось хвилюється, а ви не знаєте, як їй допомогти. Справжнім порятунком у такій ситуації буде спеціально придумана казка. Далі вашій увазі будуть запропоновані кілька порад, покликані полегшити створення казок, що спеціалізуються на вирішенні проблем вашої дитини.

Категорія: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА Переглядів: 435 Завантажень: 0 Дата: 20.06.2015 Додав: lani Коментарі (0)
Розлучення батьків очима дитини
Розлучення батьків очима дитини
Читати Збільшити

Розлучення - це розірвання шлюбу. Сьогодні ми все частіше чуємо про пари, які знаходяться в стані розлучення або вже розлучилися. В чому причина? Можливо, люди вступають до шлюбу легковажно, не обдумавши достатньою мірою своїх рішень і не замислюючись про наслідки. А можливо, причина в згоді суспільства щодо розлучення, схвалення його, що має тенденцію до зростання. Або ж у тому, що розлучитися просто легше, ніж намагатися жити разом, долаючи труднощі й неприємні моменти. Ця стаття не розглядає причин розлучення, але покликана простежити його наслідки, які відбиваються на найбільш уразливих та чутливих членах сім'ї - дітях.

Категорія: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА Переглядів: 319 Завантажень: 0 Дата: 20.06.2015 Додав: lani Коментарі (0)
Як приборкати монстрів і нічні страхи дітей
Як приборкати монстрів і нічні страхи дітей
Читати Збільшити

Раптово ваш безтурботний малюк починає боятися темряви, кричить, коли ви йдете з його кімнати, і влаштовує потужні акції протесту при одній лише згадці про лікаря. І хоч це може виглядати досить вражаюче, але такі страхи поширене явище і нормальний етап у розвитку дитини.

1-10 11-20 21-26