Головна » Архив новостей
[ Додати статтю ]

Просмотров: 478 Дата: 29.10.2017 Добавил: lani Комментарии (0)
Освітня платформа "Вчи.ком.юа"
Освітня платформа
Подробнее Увеличить

Вчи.ком.юа – інтерактивний онлайн курс математики для початкової школи. Вчи.ком.юа будує діалог з учнем під час виконання кожного завдання. Система реагує на дії учня: у випадку правильного вирішення хвалить та пропонує нові завдання, а у випадку помилки задає уточнюючі питання, які допомагають прийти до вірного вирішення. Запрошую усіх бажаючих спробувати інтерактивні завдання. Пароль та логін для входу кожного учня в систему знаходиться у мене. 

Просмотров: 941 Дата: 14.04.2017 Добавил: lani Комментарии (1)
ВІТАЄМО НАШИХ ДІВЧАТОК!!
ВІТАЄМО НАШИХ ДІВЧАТОК!!
Подробнее Увеличить

08.04.2017 на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста був проведений ІІ (районний) етап олімпіад серед учнів 4-х класів з математики, природознавства, української, російської та англійської мов. 

.

Просмотров: 647 Дата: 15.02.2017 Добавил: lani Комментарии (0)
ЯК ЗАПОБІГТИ ДИТЯЧИМ СУЇЦИДАМ: ПОРАДИ БАТЬКАМ ВІД ОПЕРАТИВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ КІБЕРПОЛІЦІЇ (+СПИСОК АКАУНТІВ)
ЯК ЗАПОБІГТИ ДИТЯЧИМ СУЇЦИДАМ: ПОРАДИ БАТЬКАМ ВІД ОПЕРАТИВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ КІБЕРПОЛІЦІЇ (+СПИСОК АКАУНТІВ)
Подробнее Увеличить

Алгоритм дій зловмисників, які доводять дитину до самогубства, ознаки участі дитини у подібних групах у соціальних мережах, список облікових записів, які реєструвалися з території України, а також контакти підрозділів кіберполіції, куди слід звертатися у разі виявлення небезпеки – що необхідно знати батькам, аби вберегти дитину від суїциду.

Просмотров: 731 Дата: 17.09.2016 Добавил: lani Комментарии (0)
Здоровому – все здорово!
Здоровому – все здорово!
Подробнее Увеличить

Щорічно у нашій школі проводиться День здоров’я з метою пропаганди серед учнів здорового способу життя, розвитку інтересу до спорту та фізичної культури. День розпочався з єдиного тематичного уроку «Золоті сторінки Олімпійського спорту!». Школярі мали можливість пригадати відомих українських спортсменів та висловити думку щодо значення здоров’я для кожного з них.

Просмотров: 684 Дата: 30.07.2016 Добавил: lani Комментарии (0)
Проект "Веселка літа - 2016"
Проект
Подробнее Увеличить

Яскравими барвами котиться літо. Ось уже і 1 серпня. Сподіваюсь, літні канікули моїх любих розумашок сповнені цікавими подіями, захоплюючими подорожами, плескітом морських хвиль та лагідними сонячними поцілунками. А скільки незвичного, незвіданого на літніх стежках! І хоча твір на тему "Спогади про літо" писати ще зарано, та самі спогади ,мов світлинки, варто позбирати. 

Просмотров: 758 Дата: 30.07.2016 Добавил: lani Комментарии (0)
ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
Подробнее Увеличить

Літні канікули ще тривають, але турботливі батьки нашого класу не забувають зазирнути на шкільний ярмарок - адже новий шкільний рік вже дуже не за горами.
Звичайно, батьки учнів четвертого класу 
 вже мають неабиякий досвід в передшкільних клопотах, але ж не зайвим буде нагадати наступне:

Просмотров: 711 Дата: 29.05.2016 Добавил: lani Комментарии (0)
Привіт від нашої Саші :)
Привіт від нашої Саші :)
Подробнее Увеличить

Як ви вже знаєте, Саша зараз мешкає в місті Ростов Ярославської області. Ростов — одне із найбагатших на пам'ятки історії та культури міст Росії. В історичному центрі міста розташований  «Ростовський кремль» — міцна мурована фортеця, що була побудована у другій половині XVII ст. 

Саша разом з однокласниками відвідала "кремль" і надіслала нам свій відео-звіт. 

1 2 3 ... 16 17 »